KAŻDY NASZ CHLEB JEST

#NA
ZAKWASIE

BO ZAKWAS ŻYTNI TO BOGATE ŹRÓDŁO WITAMIN I MINERAŁÓW. WPŁYWA KORZYSTNIE NA FLORĘ BAKTERYJNĄ

#250 PRODUKTÓW

Ciasta, ciasteczka, torty. Bułki, bagietki, ciabatty. Pieczywo białe i razowe. Tradycyjne i nowoczesne. No i zwykły codzienny chleb. Tak żeby, każdy nasz Klient znalazł coś dla siebie. Nasza oferta to ciągłe eksperymenty - niektóre się nie przyjmują - a inne zostają w ofercie przez wiele lat. Po to, żebyście Państwo mogli jeść smacznie i zdrowo.

#25 LAT NA RYNKU

Nie do wiary, że to już ponad ćwierć wieku… Przez te wszystkie lata jesteśmy obdarzani przez Państwa zaufaniem i nieustająco cieszymy się, z każdej pochwały czy tej przekazanej przy ladzie czy przez na Google :). Tak, jak dwadzieścia pięć temu chcemy pozostać firmą lokalną, tak żebyście mówili Państwo o nas NASZA PIEKARNIA.

#1 CEL

Cel jest jeden: zadowolenie naszych Klientów. Prowadząc naszą piekarnię od wielu lat mamy przekonanie, że produkowanie pieczywa ZDROWEGO i SMACZNEGO jest najważniejsze. Cały czas ulepszamy nasze produkty i szkolimy naszych pracowników, żeby produkt, który Państwo otrzymacie był najwyższej jakości.

5/5

Wspaniała piekarnia. Chleb pięknie pachnący i
smaczny. Bardzo miły personel, pozytwnie nastawiony do klienta i chętny do pomocy w odpowiednim wyborze. Bardzo polecam :)

Patrycja Justyna Urbanczyk

5/5

Świetne pieczywo, smaczne ciasta, wybór dobrych win, wędlin, serów, herbat i innych produktów. Na zamówienie rewelacyjne torty urodzinowe z wybranym nadrukiem. Ostatnio w ofercie pojawiły się ukraińskie pielmieni, co mnie bardzo ucieszyło.

Mariusz Boguszewski

4/5

Najlepsze słodkości, pieczywo zawsze świerze, bardzo dobrej jakości, ceny ok, jakość piekarni od lat taka sama!  
Polecam

Justyna Sokołowska

Zobacz wszystkie opinie Google

Wypieki

W naszej ofercie posiadamy ponad 250 produktów. Każdy z nich jest starannie przygotowany zgodnie z tradycyjnymi recepturami.

Znajdź nasze produkty

Nasze wyroby znajdziesz zarówno w dużych sieciach handlowych jak i lokalnych punktach.
Wypieki Piekarni AK Otrębusy możesz kupić w 20 sklepach firmowych.

A oprócz tego znajdziesz nas 

Wdrożenie innowacyjnego procesu produkcji i wytwarzania produktów pszennego pieczywa drobnego stanowiącego wynik prac B+RBeneficjent: AK OTRĘBUSY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA

Napisz