o nas

Poznaj lepiej AK Otrębusy

Piekarnia Cukiernia AK w Otrębusach jest polską firmą rodzinną, istniejącą na rynku ponad 30 lat, którą zarządza już drugie pokolenie. Początki firmy to zaledwie kilka osób załogi i niewielka hala produkcyjna –  w ciągu tych wszystkich lat powstała firma zatrudniająca ponad 200 osób oraz ponad 3000 m.kw. hal produkcyjnych.

Stawiamy na ciągły i dynamiczny rozwój, sukcesywnie powiększając sieci naszych sklepów firmowych, a także bazy klientów z kanału HoReCa oraz B2B.

Naszą misją jest...

tworzenie produktów, które mają czysty skład oraz służą zdrowiu, dlatego wszystkie nasze wypieki piekarnicze powstają na zakwasie, stworzonym według tradycyjnej metody, na bazie wody źródlanej (której ujście jest w naszej prywatnej studni) i już od kilku lat dokarmianym.

Staramy się połączyć tradycję z najnowszymi możliwościami technologicznymi. Pozwala nam to stworzyć chleb o starodawnych smaku i strukturze w „cyfrowych” warunkach – dzięki temu jesteśmy w stanie utrzymać powtarzalność oraz jakość naszych produktów bez użycia polepszaczy.

Cały czas ulepszamy receptury i tworzymy nowe produkty. Naszą dużą zaletą jest możliwość tworzenia produktów dedykowanych z wyłącznością dla naszych klientów.

Ważne jest dla nas, aby sprostać wymaganiom klienta, w oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom nasz proces produkcyjny jest tak dopracowany, aby w jak najkrótszym czasie od wyprodukowania dostarczyć produkt do klienta. 

Całkowicie odeszliśmy od produktów mrożonych – opieramy się na świeżym cieście, którego cały proces garowania możemy kontrolować w stabilnych warunkach – a za tym idzie powtarzalność jakości, świeżość i smak naszych produktów.

Zapraszamy do naszych sklepów firmowych oraz do współpracy – wierzymy, że możemy zaproponować produkty najwyższej jakości, które sprostają Państwa wymaganiom.